Tea Bags Marcelo

 

 

  Tea Bag   Tea Bag  

 

Ahoj přátelé!!

Rád bych vám něco řekl o své sbírce čajových sáčků. Začal jsem sbírat obaly od čajů před pěti lety, skoro náhodou, a zpočátku se to zdál být bláznivý koníček, který se stal zajímavou zábavou sdílenou s ostatními sběrateli.

Získat čajové obaly je složité, protože lidé nechápou o co jde a že to je něco vzácného a nového mezi tradičními sbírkami známek, nádob na nápoje a telefonních karet.

Moje sbírka obsahuje čajové obaly z různých zemí, s originálními obrázky, vzhledem a zvláštními texty.

 

  Tea Bag   Tea Bag  

 

Černý čaj, yerba mate, zelený čaj, bylinný, ovoněný... každý obal čajového šáčku může mít svoje místo v mojí sbírce. Je to veliká rozmanitost obrázků a obchodních značek.

Nyní něco o mně: Jmenuji se Marcelo L. Strauch, je mi 39 let a žiji v Buenos Aires v Argentině, jsem ženatý s Ruth, jsem fotograf (chtěli byste  vidět moje obrázky?).

Velice rádi jsme využívali možnost cestovat po cizích zemích a právě při jednom takovém výletu jsme se stali vlastníky krásného čajového obalu, koupeného v Anglii, který motivoval tuto sbírku.

Navštívil jsi Tea Bags Collection Club?

Děkuji všem lidem, kteří reagovali na moje webové stránky.

Chtěl  bych sdílet tento koníček s Vámi a kontaktovat se s Vámi za účelem výměny čajových sáčků, nápadů, nebo jen názorů a být přátelé!!!

děkujeme Vám Bohus

 

Tea Bag   Tea Bag   Tea Bag

 

Home Index

 

Mail teabagscollection@yahoo.com.ar

 

Guestbook