Tea Bags Marcelo

 

 

  Tea Bag   Tea Bag  

 

Witam!! 

Chciałbym opowiedzieć o mojej kolekcji kopertek po herbatach ekspresowych. Zacząłem je zbierać 5 lat temu, niemal przez przypadek. To co na początku wydawało się szalonym hobby, stało się interesującą rozrywką, którą teraz dzielę z innymi kolekcjonerami.

Zdobywanie kopertek bywa trudne ponieważ ludzie nie rozumieją o co chodzi. To jest coś rzadkiego i nowego wśród kolekcji znaczków, puszek po piwie czy kart telefonicznych.

Moja kolekcja zawiera kopertki z różnych krajów. Mają oryginalne rysunki i wzornictwo i dziwne literki.

 

  Tea Bag   Tea Bag  

 

Czarna herbata, mate, herbata zielona, zioła, pachnąca… każda herbata pakowana w kopertkę może być częścią mojej kolekcji. To daje wielką różnorodność rysunków i znaków firmowych.

Teraz kilka słów o mnie: nazywam się Marcelo L. Strauch. Mam 39 lat, mieszkam w Buenos Aires, w Argentynie. Jestem żonaty z Ruth. Jestem fotografikiem (chcecie zobaczyć moje zdjęcia?)

Mieliśmy szczęście podróżować po świecie i właśnie z jednej z takich wypraw zachowaliśmy śliczną kopertkę po herbacie kupionej w Anglii. To dało motywację do kolekcjonowania ich.

Czy odwiedziliście już Tea Bags Collection Club? 

Dziękuję wszystkim którzy głosowali na moją stronę.

Chciałbym dzielić się swoim hobby i być z wami w kontakcie aby wymieniać się kopertkami, pomysłami, albo po prostu rozmawiać i być przyjaciółmi!!!

Dziękuję Kuba

 

Tea Bag   Tea Bag   Tea Bag

 

Home Index

 

Mail teabagscollection@yahoo.com.ar

 

Guestbook